fbpx
Powrót do góry
local_shipping

Darmowa dostawa od 199 zł

local_offer

-5% na pierwsze zakupy z kodem: borntosmile

workspace_premium

Gwarancja 2+1

Sprawdź koniecznie

Outlet skiddoü

Sprawdź nasze produkty po niższej cenie!

Gwarancja 2 + 1

Dowiedz się co zrobić, by przedłużyć gwarancje o rok!

Duńskie hygge

Chcemy upiększać rodzicielską codzienność podążając za duńską filozofią hygge. Skandynawowie wierzą bowiem, że wg. hygge piękno życia kryje się w małych radościach. Nasze produkty mają za zadanie ułatwiać rodzicielstwo i wpierać Was w jego trudzie.

Norweska natura

Pomagamy świeżo upieczonym rodzicom w osiągnięciu norweskiej, bliskiej naturze harmonii. Stawiamy na produkty, które wpierają naturalny rozwój dzieci już od pierwszych dni ich życia, a ich ponadczasowy design pokochają zarówno dzieci jak i rodzice.

Szwedzkie bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo od samego początku było dla nas nadrzędną wartością marki. Inspirując się szwedzką dbałością o nie, wprowadziliśmy 7-etapowy proces weryfikacji naszych produktów. Wszystko, by do Waszych domów trafiały rozwiązania w rozsądnej cenie przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Fińska edukacja

Pragniemy inspirować i edukować w duchu fińskiego systemu edukacyjnego, szerząc ideę świadomego rodzicielstwa zgodnego z hasłem – świadome rodzicielstwo to szczęśliwe dzieciństwo.

Bądźmy w kontakcie!

Zamawiam usługę Newsletter i wyrażam zgodę na jej świadczenie 
zgodnie z Regulaminem Newsletter

  Administratorem danych osobowych jest skiddoü Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-325), przy ul. Trybunalska 28, z którym można kontaktować się także elektronicznie: info@skiddou.com. Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora w celu świadczenia usługi newsletter na zasadach określonych Regulaminem Newsletter. Administrator gwarantuje spełnienie praw osób, których dane dotyczą. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych zawartych jest w Regulaminie Newsletter oraz Polityce Prywatności i Plików Cookie skiddoü.

  Darmowa dostawa
  Darmowa dostawa

  Wystarczy, że zrobisz zakupy za 199 zł

  Rabat 5%
  Rabat 5%

  Na pierwsze zakupy z kodem: borntosmile

  Gwarancja 2+1
  Gwarancja 2+1

  Dołącz do programu i zyskaj dodatkowy rok gwarancji

  #skiddoüfamily – dołącz do nas na Instagramie insta