skiddoü

ambasadorzy

Monika Działowska

Świadome rodzicielstwo – wartość, która połączyła Monikę Działowską, autorkę bloga Pediatra na Zdrowie ze skiddoü. Pragniemy propagować je wspólnie, gdyż jest kluczem do szczęśliwego dzieciństwa.

Anna Dereszowska

Aktorka, świadoma, doświadczona mama trójki dzieci, Anna Dereszowska dołączyła do rodziny skiddoü, by razem z nami wspierać rodziców w codziennych trudach.

partnerzy

Holistyczne podejście, bezpłatny dostęp do usług edukacyjnych i okołoporodowych w Wielkopolsce oraz ponad 20-letnie doświadczenie wyróżniają szkołę rodzenia Alma Matter, z którą współpracujemy.
Miejsce bliskie naturze, pozwalające osiągnąć pełnię harmonii to jedno z naszych ostatnich odkryć. Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was do Doliny Charlotty, którą ze skiddoü połączyła chęć stworzenia okoliczności sprzyjających spędzeniu czasu z rodziną. Czasu, który upływa na zabawach, spacerach i innych aktywnościach na świeżym powietrzu.
Jeszcze bardziej przyjazne rodzinom otoczenie, niepowtarzalna atmosfera i design to tylko niektóre wartości, jakie połączyły skiddoü z Weranda Home. Jeździki, łóżeczka i inne akcesoria dziecięce od dziś umilą każdy rodzinny pobyt.
Chęć wspierania przyszłych i obecnych rodziców połączyła Świadomą Mamę i skiddoü. Razem chcemy dostarczać specjalistyczną wiedzę – by odpowiadać na pytania jakie stawia świadome rodzicielstwo.
Markę produkującą delikatne środki piorące dla dzieci JELP oraz skiddoü połączyła chęć zapewnienia najmłodszym bezpieczeństwa. Wspólnie dbamy, by zarówno dzieci, jak i rodzice mogli czerpać jak najwięcej radości ze wspólnych chwil. – do każdego zamówienia ze skiddou.com niespodzianka od Jelp gratis! – do każdego zamówienia z sklep.jelp.pl – kupon rabatowy na produkty skiddoü!
Chęć obdarowywania wszystkich uśmiechem połączyła skiddoü oraz Holiday Park & Resort. Pragniemy wspierać rodziny w domu, na co dzień i na wakacjach – by w ich życiu gościło jak najwięcej radości.

zapisz się do newslettera

i odbierz 20zł rabatu na pierwsze zakupy*

* rabat nie obejmuje kosztów wysyłki. Minimalna kwota zamówienia min. 100 zł