skiddoü

dodaj do listy skiddoü

* Czym jest płatność odroczona PayU | Twisto, PayPo

5.0/5
5.0
83 osób kupiło

Båsp lusterko samochodowe

Båsp to lusterko samochodowe, które montuje się na zagłówku, aby w każdej chwili obserwować dziecko siedzące w foteliku skierowanym tyłem do kierunku jazdy. Dzięki przegubowi kulowemu i regulacji w zakresie 360 stopni możemy ustawić idealny kąt widzenia. Mały, wielki gadżet, który stanie się niezastąpionym pomocnikiem podczas każdej podróży z dziećmi!

30 dni na darmowy zwrot

69,00 

regulacja 360 stopni
przegub kulowy - idealne dopasowanie kąta widzenia
łatwy w montażu
dodaj do listy skiddoü
83 osób kupiło

30 dni na darmowy zwrot

lusterko do obserwacji dziecka Båsp

Jak zapewnić maluchowi maksimum bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem? Rozwiązaniem jest lusterko samochodowe Båsp! Podczas podróży będziesz w stanie stale zerkać, co robi dziecko, a nawet wejść z nim w interakcję. Dzięki temu pociecha łatwiej zniesie podróż, a Ty jeszcze lepiej zadbasz o jej bezpieczeństwo.

 

  • regulowane w zakresie 360°
  • optymalny rozmiar – obejmiesz wszystko wzrokiem
  • pozwala na stały kontakt z dzieckiem
  • blokada regulacji lusterka
  • odporne na stłuczenia
  • bezproblemowy montaż
  • stabilny i mocno trzymający przegub kulkowy

 

 

Båsp lusterko samochodowe

dla bezpieczeństwa dzieci

Båsp to proste rozwiązanie, które pozwoli zadbać o bezpieczeństwo Twojego dziecka – będziesz mieć je zawsze na oku, co pomoże uniknąć jakiegokolwiek zagrożenia. Wszystko dzięki optymalnemu rozmiarowi.

łatwy montaż

Uniwersalne pasy montażowe pozwolą zamocować lusterko w każdym samochodzie. Mało tego, sam montaż jest banalnie prosty, dzięki czemu poradzą sobie z nim wszyscy rodzice – zadbajcie o bezpieczeństwo.

maksymalne możliwości

Kulkowy przegub, szeroki zakres regulacji i odpowiedni, duży rozmiar lusterka zapewniają niczym nieograniczone możliwości – ustawisz je tak, by wszystko widzieć i mieć oko na swoje dziecko.

łatwa regulacja

Lusterko odznacza się regulacją w zakresie 360°, zawiera też blokadę, która zapewnia stabilność raz wybranego ustawienia. To sposób na to, by podczas jazdy, nawet podczas wstrząsów, nic się nie zmieniło.

zapisz się do newslettera

i odbierz 20zł rabatu na pierwsze zakupy*

* rabat nie obejmuje kosztów wysyłki. Minimalna kwota zamówienia min. 100 zł