darmowa dostawa od 

199zł

10% na pierwsze zakupy z kodem: borntosmile

gwarancja 2+1

Bezpieczeństwo
/
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

– wartość, która łączy nas – producenta – z Wami – rodzicami

Wszystkie produkty dla dzieci łączy jedna cecha wspólna, na którą rodzice zwracają szczególną uwagę – muszą być bezpieczne. Właśnie dlatego bezpieczeństwo od samego początku było dla nas nadrzędną wartością marki. Inspirując się szwedzką dbałością o nie, wprowadziliśmy 7-etapowy proces weryfikacji naszych produktów. Wszystko, by do Waszych domów trafiały rozwiązania, które nie będą zagrażały najmłodszym.

Procesy weryfikacji produktów

– gwarancją jakości i bezpieczeństwa

Droga każdego produktu skiddoü ma swój początek u dostawców, którzy jeszcze przed nawiązaniem współpracy są szczegółowo sprawdzani. Oceniamy czy oferowane rozwiązania spełniają nasze oczekiwania i wymagania, a także czy nadają się do codziennego użytku przez dzieci – ogromne znaczenie mają tutaj stosowane w produktach materiały – nie mogą stanowić zagrożenia dla najmłodszych użytkowników. Współpracę nawiązujemy wyłącznie z fabrykami, które osiągają najlepsze wyniki podczas audytów – to jednak dopiero początek! Równolegle postępują zgodne z zaleceniami działania projektowe, a dostawcom przedstawiane są wytyczne jakościowe, by każdy z nich zaraz po przebrnięciu przez szereg procesów weryfikacyjnych mógł przystąpić do produkcji pierwszych próbek testowych.
Kiedy wykreowany artykuł trafia w nasze ręce, rusza proces weryfikacji wewnętrznej. Odpowiada za niego złożony z wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, doskonale znających branżę dziecięcą zespół – to oni tworzą nasz dział jakości. Często poza ogromną wiedzą branżową, jego członkowie mogą pochwalić się tą z zakresu rodzicielstwa. Co ważne, do testów przeprowadzanych w naszej siedzibie wykorzystywane są jedne z najlepszych narzędzi – Lefort Testing.
Po zakończeniu wewnętrznych badań produktów oraz ich wstępnej akceptacji nadchodzi czas na weryfikację w akredytowanych, zewnętrznych i niezależnych laboratoriach – TASS International, Bureau Veritas, SGS, Intertek, ZETOM, Hamilton, TÜV Rheinland i innych. Wszystko, by potwierdzić zgodność danego artykułu z określonymi normami, dyrektywami, a przede wszystkim jego bezpieczeństwo i jakość.
Dla skiddoü niezwykle ważna jest także opinia docelowych użytkowników produktów – rodziców. W końcu mają one stanowić wsparcie w codziennych obowiązkach i wyzwaniach związanych z wychowawczymi trudami. Właśnie dlatego trafiają one także do osób, które na co dzień spełniają się w roli opiekunów. Opinie użytkowników pozwalają wprowadzać kolejne zmiany, poprawiać niektóre zastosowane rozwiązania i wciąż ulepszać asortyment. Znamy i doskonale rozumiemy potrzeby rodziców – sami nimi jesteśmy!
Po długim, kilkuetapowym procesie weryfikacji produktu, wprowadzeniu ewentualnych zmian i potwierdzeniu zgodności z normami nadchodzi czas na kontrolę procesu produkcji, a także finalnego już produktu.
Nie poprzestajemy jednak na tym! Po dostarczeniu gotowej partii zamówienia do magazynów skiddoü sprawdzamy odebrany towar, upewniając się, że produkty są zgodne z założonymi standardami.

Co najważniejsze, nigdy nie przestajemy testować naszych produktów – nawet po przejściu całego procesu, losowo wybrane egzemplarze są ponownie kierowane do niezależnych laboratoriów na ponowną weryfikację.

Bezpiecznie oznacza zgodnie z normami

Produkty dla dzieci są często weryfikowane przez organy państwowe przeprowadzające szczegółowe inspekcje. Muszą one spełniać europejskie normy, dyrektywy i inne akty prawne, z którymi zapoznać się możecie Wy – rodzice. Propagując dbałość o bezpieczeństwo najmłodszych, a także świadome rodzicielstwo pragniemy dzielić się wiedzą – m.in. na temat oznaczeń, które znaleźć można na opakowaniach i w materiałach związanych z naszymi produktami.

normy

Wyróżnić można kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt norm, które dotyczą produktów dla dzieci – osobne dla wózków, mebli dziecięcych, przewijaków, krzesełek, leżaczków, zabawek elektrycznych. By mieć pewność, że Twoje dzieci są bezpieczne, zapoznaj się z nimi poniżej:

regulacje:

reach
reach
ogolne bezpiczenstwo produktow
ogolne bezpiczenstwo produktow
dyrektywa zabawkowa
dyrektywa zabawkowa
Regulamin nr 44
Regulamin nr 44
Regulamin nr 129
Regulamin nr 129

kategorie:

Group 2205@2x
EN 71-1
EN 71-1
EN 71-2
EN 71-2
EN 71-3
EN 71-3
EN 71-8
EN 71-8
EN 71-9
EN 71-9
EN 62115
EN 62115
Group 2219@2x
EN 1888-1
EN 1888-1
EN 1888-2
EN 1888-2
EN 1466
EN 1466
Group 2217@2x
EN 1130
EN 1130
EN 597-1
EN 597-1
EN 597-2
EN 597-2
EN 716
EN 716
EN 16890
EN 16890
EN 12221
EN 12221
Group 2215@2x
EN 14988
EN 14988
Group 2223@2x
EN 16232
EN 16232

Radosne dzieciństwo to bezpieczne dzieciństwo

Wszelkie prowadzone przez nas działania, 7-etapowa weryfikacja, badania w niezależnych jednostkach, testy rodzicielskie, a także kontrole producentów są po to, by w Wasze ręce, ręce dzieci i rodziców trafiały produkty w 100-procentach bezpieczne. Abyście jako rodzina mogli skupić się na pielęgnacji pozostałych wartości, które są dla nas równie ważne, co bezpieczeństwo – harmonii, ciągłego rozwoju maluchów, a także szczęścia. Podążając za wzorem skandynawskiego rodzicielstwa, pragniemy pomóc Wam dostrzegać jego walory w codzienności, będąc jednocześnie towarzyszem – każdego dnia dokładamy ogromnych starań, by Wasze dzieci były bezpieczne.