skiddoü

dodaj do listy skiddoü

* Czym jest płatność odroczona PayU | Twisto, PayPo

0.0/5
0.0
7 osób kupiło

Bjørg jeździk grawitacyjny + Berit jeździk

Jeździk grawitacyjny Bjørg to wyjątkowa konstrukcja, która nie potrzebuje żadnego zasilania, by się poruszać. Projektując zabawkę, pragnęliśmy wspomóc dzieci w nabywaniu nowych umiejętności, rozwoju ruchowym, poprawić ich koordynację i umiejętność nawigowania w przestrzeni. Nie zapomnieliśmy też o kwestiach bezpieczeństwa, a także designie. Od teraz w zestawie z jeździkiem Berit!
darmowa wysyłka w 24h

30 dni na darmowy zwrot

489,00 

koła nierysujące podłóg
antypoślizgowy podnóżek
wygodne i bezpieczne siedzisko
Berit - wytrzymałe koła z pianki EVA
stabilna, bezpieczna konstrukcja
dodaj do listy skiddoü
7 osób kupiło
darmowa wysyłka w 24h

30 dni na darmowy zwrot

Bjørg jeździk grawitacyjny + Berit jeździk
Bjørg jeździk grawitacyjny + Berit jeździk

Jeździk grawitacyjny Bjørg to unikalna konstrukcja, dostarczająca dzieciom, które ukończyły 3. rok życia mnóstwo radości. Chcąc wprawić ją w ruch, wystarczy dynamicznie poruszać kierownicą. Projektując zabawkę, czerpaliśmy inspirację ze skandynawskiego designu, by spełnić oczekiwania nie tylko dzieci, ale również współczesnych rodziców, którzy nierzadko zabawki traktują jako dodatki do pokoików. Dodatkowo znajdziemy w zestawie drugi jeździk dla dzieci - Berit! Pomoże w nauce odpowiedniego stawiania kroków, a także zwiększy pewność siebie i poczucie stabilności.

Bjørg jeździk grawitacyjny + Berit jeździk

nowoczesny design

Jeździk grawitacyjny łączy w sobie nowoczesne kształty z uniwersalnymi kolorami, dzięki czemu przypadnie do gustu zarówno młodym użytkownikom, jak i rodzicom.

trwałe koła

Koła zamontowane w jeździku grawitacyjnym powstały z wytrzymałego materiału – PU. Nie rysuje on podłóg, a co najważniejsze, nie ulega przebiciom

nie wymaga zasilania

Jeździk grawitacyjny Bjørg w ruch wprawiają dynamiczne ruchy kierownicą w prawo i lewo – to świetne ćwiczenie dla rozwoju dziecięcej motoryki.

bezpiecznie i wygodnie

W jeździku Bjørg zastosowano antypoślizgowy podnóżek, który gwarantuje odpowiednią stabilizację, a także wygodne, odpowiednio wyprofilowane siedzisko, zapewniające wygodę na długie godziny.

lekka konstrukcja

Jeździk Berit ważny tylko 2 kg – jest lekki i zwrotny, dzięki czemu dziecko nie będzie miało problemów z prowadzeniem jednośladu, a rodzic z jego przenoszeniem.

uniwersalny design

Nasz jeździk został wykonany w duchu skandynawskiego designu – łączy w sobie stonowaną kolorystykę idealną zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek oraz funkcjonalne rozwiązania.

koła z pianki EVA

6-calowe koła powstały z wytrzymałej pianki EVA – nie ulegają one przebiciom, a także nie rysują podłóg. Maluch będzie mógł jeździć nawet w domu!

blokada skrętu kierownicy

Zastosowanie w jeździku Berit blokady kierownicy do jazdy na wprost, to szansa na bezpieczną zabawę dla dzieci, które wciąż chodzą chwiejnym krokiem.

Bjørg jeździk grawitacyjny + Berit jeździk

Może spodoba się również…

zapisz się do newslettera

i odbierz 20zł rabatu na pierwsze zakupy*

* rabat nie obejmuje kosztów wysyłki. Minimalna kwota zamówienia min. 100 zł