skiddoü

dodaj do listy skiddoü
5.0/5
5.0
107 osób kupiło

Bjørg jeździk grawitacyjny

Jeździk grawitacyjny Bjørg to wyjątkowa konstrukcja, która nie potrzebuje żadnego zasilania, by się poruszać. Projektując zabawkę, pragnęliśmy wspomóc dzieci w nabywaniu nowych umiejętności, rozwoju ruchowym, poprawić ich koordynację i umiejętność nawigowania w przestrzeni. Nie zapomnieliśmy też o kwestiach bezpieczeństwa, a także designie.
koła nierysujące podłóg
antypoślizgowy podnóżek
wygodne i bezpieczne siedzisko
aż do 50 kg
opakowanie z kolorowanką
darmowa wysyłka w 24h

30 dni na darmowy zwrot

299,00 

Wyczyść
dodaj do listy skiddoü
107 osób kupiło
darmowa wysyłka w 24h

30 dni na darmowy zwrot

Bjørg jeździk grawitacyjny
jeździk grawitacyjny Bjørg

Jeździk grawitacyjny Bjørg to unikalna konstrukcja, dostarczająca dzieciom, które ukończyły 3. rok życia mnóstwo radości. Chcąc wprawić ją w ruch, wystarczy dynamicznie poruszać kierownicą. Projektując zabawkę, czerpaliśmy inspirację ze skandynawskiego designu, by spełnić oczekiwania nie tylko dzieci, ale również współczesnych rodziców, którzy nierzadko zabawki traktują jako dodatki do pokoików.

Bjørg jeździk grawitacyjny

bezpiecznie i wygodnie

W jeździku Bjørg zastosowano antypoślizgowy podnóżek, który gwarantuje odpowiednią stabilizację, a także wygodne, odpowiednio wyprofilowane siedzisko, zapewniające wygodę na długie godziny.

nie wymaga zasilania

Jeździk grawitacyjny Bjørg w ruch wprawiają dynamiczne ruchy kierownicą w prawo i lewo – to świetne ćwiczenie dla rozwoju dziecięcej motoryki.

trwałe koła

Koła zamontowane w jeździku grawitacyjnym powstały z wytrzymałego materiału – PU. Nie rysuje on podłóg, a co najważniejsze, nie ulega przebiciom.

aż do 50 kg

Dzięki udźwigowi aż do 50 kg jeździka mogą używać dzieci młodsze, które ukończyły już 3 latka, jak i starsze – mieszczące się w danym przedziale wagowym.

prezent idealny

Nasze zabawki pakowane są tak, by móc od razu podarować je komuś bliskiemu – na roczek, urodziny, baby shower lub bez okazji. W środku skrywają wyjątkową tajemnicę – kolorowankę dla dzieci.

lekki i stabilny

Bjørg jest bardzo lekki i wyjątkowo stabilny, dzięki czemu poruszanie się nim jest łatwe i bezproblemowe dla każdego malucha.

przebadane bezpieczeństwo

Przed wprowadzeniem do obrotu handlowego jeździk grawitacyjny Bjørg został przetestowany w międzynarodowej, akredytowanej jednostce Intertek oraz w akredytowanym laboratorium Komag. Produkt jest zgodny z normami bezpieczeństwa dla zabawek EN 71.

nowoczesny design

Jeździk grawitacyjny łączy w sobie nowoczesne kształty z uniwersalnymi kolorami, dzięki czemu przypadnie do gustu zarówno młodym użytkownikom, jak i rodzicom.

Bjørg jeździk grawitacyjny
Odtwórz wideo

Może spodoba się również…

zapisz się do newslettera

i odbierz 20zł rabatu na pierwsze zakupy*

* rabat nie obejmuje kosztów wysyłki. Minimalna kwota zamówienia min. 100 zł