skiddoü

dodaj do listy skiddoü

* Czym jest płatność odroczona PayU | Twisto, PayPo

5.0/5
5.0
219 osób kupiło

Bjørg jeździk grawitacyjny

Jeździk grawitacyjny Bjørg to wyjątkowa konstrukcja, która nie potrzebuje żadnego zasilania, by się poruszać. Projektując zabawkę, pragnęliśmy wspomóc dzieci w nabywaniu nowych umiejętności, rozwoju ruchowym, poprawić ich koordynację i umiejętność nawigowania w przestrzeni. Nie zapomnieliśmy też o kwestiach bezpieczeństwa, a także designie.
darmowa wysyłka w 24h

30 dni na darmowy zwrot

299,00 

koła nierysujące podłóg
antypoślizgowy podnóżek
wygodne i bezpieczne siedzisko
aż do 50 kg
opakowanie z kolorowanką
Wyczyść
dodaj do listy skiddoü
219 osób kupiło
darmowa wysyłka w 24h

30 dni na darmowy zwrot

Bjørg jeździk grawitacyjny
jeździk grawitacyjny Bjørg

Jeździk grawitacyjny Bjørg to unikalna konstrukcja, dostarczająca dzieciom, które ukończyły 3. rok życia mnóstwo radości. Chcąc wprawić ją w ruch, wystarczy dynamicznie poruszać kierownicą. Zostanie z Wami na długo dzięki udźwigowi aż do 50 kg!

 

  • rozwija motorykę, umiejętność balansowania ciałem
  • unikalny, pozwalający wyróżnić się design
  • niewielka waga – tylko 3,6 kg
  • idealny na zewnątrz i do domu – bezpieczny dla podłóg
  • jeździ do przodu i do tyłu
  • szerokie, tylne koła zapobiegające utracie równowagi

 

 

Bjørg jeździk grawitacyjny

bezpiecznie i wygodnie

W jeździku Bjørg zastosowano antypoślizgowy podnóżek, który gwarantuje odpowiednią stabilizację, a także wygodne, odpowiednio wyprofilowane siedzisko, zapewniające wygodę na długie godziny.

nie wymaga zasilania

Jeździk grawitacyjny Bjørg w ruch wprawiają dynamiczne ruchy kierownicą w prawo i lewo – to świetne ćwiczenie dla rozwoju dziecięcej motoryki.

bezpieczny dla podłóg

Koła naszego jeździka grawitacyjnego powstały z bezpiecznego dla podłóg materiału – nie rysują ich. Dzięki temu nawet w niepogodę będziecie się doskonale bawić!

aż do 50 kg

Dzięki udźwigowi aż do 50 kg jeździka mogą używać dzieci młodsze, które ukończyły już 3 latka, jak i starsze – mieszczące się w danym przedziale wagowym.

prezent idealny

Nasze zabawki pakowane są tak, by móc od razu podarować je komuś bliskiemu – na roczek, urodziny, baby shower lub bez okazji. W środku skrywają wyjątkową tajemnicę – kolorowankę dla dzieci.

lekki i stabilny

Bjørg jest bardzo lekki i wyjątkowo stabilny, dzięki czemu poruszanie się nim jest łatwe i bezproblemowe dla każdego malucha.

nowoczesny design

Jeździk grawitacyjny łączy w sobie nowoczesne kształty z uniwersalnymi kolorami, dzięki czemu przypadnie do gustu zarówno młodym użytkownikom, jak i rodzicom.

przebadane bezpieczeństwo

Przed wprowadzeniem do obrotu handlowego jeździk grawitacyjny Bjørg został przetestowany w międzynarodowej, akredytowanej jednostce Intertek oraz w akredytowanym laboratorium Komag. Produkt jest zgodny z normami bezpieczeństwa dla zabawek EN 71.

Bjørg jeździk grawitacyjny
Odtwórz wideo

Może spodoba się również…

zapisz się do newslettera

i odbierz 20zł rabatu na pierwsze zakupy*

* rabat nie obejmuje kosztów wysyłki. Minimalna kwota zamówienia min. 100 zł