skiddoü

dodaj do listy skiddoü

* Czym jest płatność odroczona PayU | Twisto, PayPo

0.0/5
0.0
20 osób kupiło

Espoo – pas do przenoszenia wózka

Lekki wózek spacerowy Espoo teraz może być jeszcze bardziej mobilny! W połączeniu z wysokiej jakości, wytrzymałym pasem do przenoszenia odpowie na potrzeby wszystkich często podróżujących rodziców. Poruszanie się po lotnisku będzie jeszcze łatwiejsze!

30 dni na darmowy zwrot

79,00 

kompatybilny z wózkiem Espoo
trwały materiał
zapewni jeszcze większą mobilność
ułatwia przenoszenie
dodaj do listy skiddoü
20 osób kupiło

30 dni na darmowy zwrot

Espoo – pas do przenoszenia wózka
Pas transportowy do spacerówki Espoo

Podróżowanie może okazać się przyjemniejsze – nawet z niemowlęciem! Kiedy wyjątkowo mobilny, automatycznie składany jedną ręką wózek spacerowy Espoo zostanie wyposażony w wysokiej jakości pas transportowy, przenoszenie go będzie jeszcze łatwiejsze. Zapakowanie konstrukcji do auta, poruszanie się po lotnisku i inne sytuacje wymagające szybkiego przeniesienia wózka nie będą sprawiać najmniejszego problemu – będziecie mogli skupić się na opiece nad dzieckiem.

Espoo – pas do przenoszenia wózka

maksymalna mobilność

Dzięki pasowi do przenoszenia dedykowanemu Espoo będziecie maksymalnie mobilni! Połączyliśmy funkcję automatycznego składania wózka z prostym dodatkiem – pasem, dzięki czemu jeszcze bardziej ułatwiliśmy poruszanie się po lotniskach, między autem a domem i w wielu innych sytuacjach.

niezawodna jakość

Podczas wyjazdu nic nie może Was zawieść, dlatego pas do przenoszenia wózka na ramieniu powstał z trwałych, odpornych na przetarcia materiałów. Kiedy opiekujecie się dziećmi, nic nie może Was zaskoczyć!

sposób na pełne ręce

Wyobraź sobie – podróż, Ty na lotnisku i pełne ręce bagaży, dziecięcych bibelotów i akcesoriów. Pomóż sobie i wyposaż wózek w pas, który pozwoli zawiesić go na ramię! Uwolnisz choć jedną rękę, którą łatwiej będzie ogarnąć zgraję maluchów.

komfort i łatwość użycia

Pas został wyposażony w karabińczyki, które ułatwiają podpięcie go do konstrukcji, a także miękką, szeroką nakładkę zapobiegającą wrzynaniu się materiału w ramię. To jeszcze większa wygoda i komfort dla każdego rodzica – wreszcie będziecie cieszyć się ze wspólnych wyjazdów.

Może spodoba się również…

zapisz się do newslettera

i odbierz 20zł rabatu na pierwsze zakupy*

* rabat nie obejmuje kosztów wysyłki. Minimalna kwota zamówienia min. 100 zł