skiddoü

dodaj do listy skiddoü

* Czym jest płatność odroczona PayU | Twisto, PayPo

5.0/5
5.0
161 osób kupiło

Lunar+ łóżeczko turystyczne 3w1

Współcześni rodzice cenią sobie mobilność! Właśnie dlatego stworzyliśmy łóżeczko turystyczne dla dzieci Lunar+! Składana konstrukcja z torbą podróżną to coś, czego nie może zabraknąć na wyposażeniu świeżo upieczonych rodziców. Lunar+ to komfort dla malucha i niezwykła mobilność dla dorosłego! Dodatkowo w zestawie znajduje się przewijak, oraz przyjazny pluszak z pozytywką.
darmowa wysyłka w 24h

30 dni na darmowy zwrot

459,00 

udźwig aż do 20 kg
podwieszana podłoga (do 7 kg)
szybkie i łatwe składanie oraz rozkładanie
materac, przewijak i maskotka z pozytywką w zestawie
siateczkowe ścianki – lepsza cyrkulacja
Wyczyść
dodaj do listy skiddoü
161 osób kupiło
darmowa wysyłka w 24h

30 dni na darmowy zwrot

Lunar+ łóżeczko turystyczne 3w1
łóżeczko turystyczne Lunar+

Zdrowy i spokojny sen jest niezbędny, by dziecko właściwie rosło i się rozwijało. W końcu w łóżeczku spędza nawet do 18 godzin w ciągu doby! Lunar oznacza „księżycowy” – nasze łóżeczko turystyczne powstało, by gwarantować dzieciom spokojny sen, gdziekolwiek się nie znajdą. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki wygodnemu materacykowi, który można umieścić na dwóch poziomach. Łóżeczko rozwija się więc razem z maluchem, a dzięki udźwigowi aż do 20 kg posłuży znacznie dłużej.

w zestawie: przewijak, maskotka z pozytywką, materac, torba do przenoszenia

 

łóżeczko turystyczne z przewijakiem

2 w 1 – odkryj wszystkie możliwości

Lunar+ to więcej plusów niż możesz się spodziewać – to nie tylko łóżeczko turystyczne, które sprawdzi się w domu oraz na wyjeździe. To także miejsce do codziennych zabaw! Poznajcie i pokochajcie jego możliwości.

dwupoziomowe rozwiązania

Materac w łóżeczku turystycznym Lunar+ można umieścić na dwóch poziomach – nisko, nad podłogą oraz wysoko, by ułatwić opiekę nad niemowlakiem. To jeszcze większa wygoda dla rodziców!

aż do 20 kg

Dzięki udźwigowi maksymalnemu do 20 kg oraz 7 kg, kiedy materac jest podwieszony, łóżeczko Lunar+ może służyć rodzicom i dzieciom znacznie dłużej.

wsparcie dla samodzielności

Boczne wejście otwierane na zamek docenią rodzice odrobinę starszych maluszków. Dziecko będzie mogło samodzielnie opuszczać łóżeczko! Ścianki z siateczki gwarantują natomiast komfortową wentylację i ciągły kontaktu z maluszkiem.

maksymalna mobilność

Łóżeczko zostało wyposażone w 2 kółka z hamulcem, które oferują nieograniczoną mobilność w obrębie domu, a nawet w podróży. Szczególnie że torba dołączona do zestawu pozwala zabrać łatwą w składaniu konstrukcję wszędzie.

zestaw dla wszystkich

Zestaw turystyczny Lunar+ tworzą również praktyczne dodatki – maskotka skiddoü Søvn – ukochany bohater każdego dziecka, a także stabilny, łatwy w czyszczeniu przewijak, który sprawdzi się zarówno w domu, jak i podczas podróży.

proste składanie i rozkładanie

Prosty w obsłudze i wygodny, 3-stopniowy system składania i rozkładania łóżeczka turystycznego Lunar+ posiada odpowiednie blokady, które zapobiegają samoczynnemu złożeniu konstrukcji.

niezastąpiony przyjaciel

skiddoü Søvn to wyjątkowa wersja bohatera naszej marki – wielofunkcyjny przyjaciel każdego malca, który chętnie czuwa nad nim w domu i w podróży. Wyposażony w wyciszającą pozytywkę oraz hanger pozwalający zawiesić go wszędzie

Lunar+ łóżeczko turystyczne 3w1

zapisz się do newslettera

i odbierz 20zł rabatu na pierwsze zakupy*

* rabat nie obejmuje kosztów wysyłki. Minimalna kwota zamówienia min. 100 zł