skiddoü

dodaj do listy skiddoü
5.0/5
5.0
64 osób kupiło

Lunar+ łóżeczko turystyczne 3w1

Współcześni rodzice cenią sobie mobilność! Właśnie dlatego stworzyliśmy łóżeczko turystyczne dla dzieci Lunar+! Składana konstrukcja z torbą podróżną to coś, czego nie może zabraknąć na wyposażeniu świeżo upieczonych rodziców. Lunar+ to komfort dla malucha i niezwykła mobilność dla dorosłego! Dodatkowo w zestawie znajduje się przewijak, oraz przyjazny pluszak z pozytywką.
udźwig aż do 20 kg
podwieszana podłoga (do 7 kg)
szybkie i łatwe składanie oraz rozkładanie
materac, przewijak i maskotka z pozytywką w zestawie
siateczkowe ścianki – lepsza cyrkulacja
darmowa wysyłka w 24h

30 dni na darmowy zwrot

399,00 

Wyczyść
dodaj do listy skiddoü
64 osób kupiło
darmowa wysyłka w 24h

30 dni na darmowy zwrot

Lunar+ łóżeczko turystyczne 3w1
łóżeczko turystyczne Lunar+

Zdrowy i spokojny sen jest niezbędny, by dziecko właściwie rosło i się rozwijało. W końcu w łóżeczku spędza nawet do 18 godzin w ciągu doby! Lunar oznacza „księżycowy” – nasze łóżeczko turystyczne powstało, by gwarantować dzieciom spokojny sen, gdziekolwiek się nie znajdą. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki wygodnemu materacykowi, który można umieścić na dwóch poziomach. Łóżeczko rozwija się więc razem z maluchem, a dzięki udźwigowi aż do 20 kg posłuży znacznie dłużej.

w zestawie: przewijak, maskotka z pozytywką, materac, torba do przenoszenia

 

Lunar+ łóżeczko turystyczne 3w1

dwupoziomowe rozwiązania

Materac w łóżeczku turystycznym Lunar+ można umieścić na dwóch poziomach – nisko, nad podłogą oraz wysoko, by ułatwić opiekę nad niemowlakiem. To jeszcze większa wygoda dla rodziców!

stabilna konstrukcja

Łóżeczko turystyczne Lunar+ to przede wszystkim stabilna, stalowa rama, która gwarantuje bezpieczeństwo najmłodszym.

aż do 20 kg

Dzięki udźwigowi maksymalnemu do 20 kg oraz 7 kg, kiedy materac jest podwieszony, łóżeczko Lunar+ może służyć rodzicom i dzieciom znacznie dłużej.

wsparcie dla samodzielności

Boczne wejście otwierane na zamek to rozwiązanie, które docenią rodzice odrobinę starszych maluszków. Dziecko będzie mogło samodzielnie opuszczać łóżeczko!

mobilne łóżeczko

Kompaktowe rozmiary po złożeniu, kółka i zamontowane w nich hamulce – to bezpieczna mobilność łóżeczka, które będzie z Wami zawsze i wszędzie.

proste składanie i rozkładanie

Prosty w obsłudze i wygodny, 3-stopniowy system składania i rozkładania łóżeczka turystycznego Lunar+ posiada odpowiednie blokady, które zapobiegają samoczynnemu złożeniu konstrukcji.

cyrkulacja powietrza

Boki łóżeczka pokryte zostały siateczkowym materiałem, który zapewnia nie tylko właściwą cyrkulację powietrza w upalne dni, ale pozwala także na nieustanną kontrolę nad dzieckiem.

wyjątkowy zestaw

Lunar+ to poza łóżeczkiem turystycznym praktyczne dodatki – maskotka skiddoü Søvn, a także stabilny przewijak, który sprawdzi się podczas każdej podróży.

 

Lunar+ łóżeczko turystyczne 3w1

Może spodoba się również…

zapisz się do newslettera

i odbierz 20zł rabatu na pierwsze zakupy*

* rabat nie obejmuje kosztów wysyłki. Minimalna kwota zamówienia min. 100 zł