skiddoü

dodaj do listy skiddoü
5.0/5
5.0
54 osób kupiło

Marit szumiąca sowa

Oto Marit – mądra sowa, która ukołysze do snu każde niemowlę! W przytulance zastosowano przyjemny w dotyku materiał oraz generator szumu z uspokajającymi dziecko dźwiękami. Pluszowa sowa sprawi, że noce będą mijały w spokoju.
wyciszający generator szumu
czujnik wykrywający płacz dziecka
stopniowa regulacja głośności
wykonana z bezpiecznych materiałów
uzupełniona o zawieszkę i gryzak w jednym
darmowa wysyłka w 24h

30 dni na darmowy zwrot

139,00 

dodaj do listy skiddoü
54 osób kupiło
darmowa wysyłka w 24h

30 dni na darmowy zwrot

Marit szumiąca sowa
szumiąca maskotka do snu Marit

Niepozorne maskotki pełnią niezwykle ważne funkcje: służą do zabawy, uspokajają, stymulują rozwój sensoryczny, a nawet uczą empatii. My poszliśmy o krok dalej i zaprojektowaliśmy zabawkę w szumiącym wkładem - sowę Marit z generatorem dźwięków. Może służyć za ulubioną przytulankę oraz ponadczasową ozdobę pokoiku chłopca lub dziewczynki, ale również jest innowacyjnym przedmiotem do wyciszania i usypiania. Pluszowy zwierzak uspokoi, ukołysze do snu oraz pomoże pozbyć się lęków. Miękkie, bezpieczne materiały są odpowiednie dla najmłodszych maluchów, a praktyczne gadżety, takie jak regulacja głośności, czujnik aktywujący się podczas płaczu czy uchwyt do zawieszania, sprawiają, że sen przyjdzie jeszcze łatwiej i szybciej niż myślisz!

Marit szumiąca sowa

więcej niż zabawka

Urocza przytulanka pod postacią sowy? Nie tylko! Marit to pluszowy zwierzak do zadań specjalnych, który jest sprytną maskotką do wyciszania, usypiania i ratunkiem na niechciane wybudzanie. Sekretem jest relaksujący szum!

strażnik snu

Marit to nowatorska zabawka, która uspokoi i utuli maluszka do snu. Jak? Ma wbudowany generator szumu, który działa kojąco na dziecięce zmysły. Wystarczy jeden przycisk, aby uruchomić 40 minut błogich dźwięków!

zawieszka i gryzak w jednym

Sowa pojawi się wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz - za sprawą praktycznego wieszaka, który pozwoli zawiesić maskotkę nad łóżkiem czy wózkiem. A jeśli Marit pojawi się blisko malucha, wieszak posłuży też za... gryzak!

sen w prezencie

Pakujemy naszą przytulankę w ozdobne opakowanie z kolorowanką, co czyni ją gotowym do wręczenia prezentem. Idziesz na baby shower lub odwiedziny? Marit będzie podarunkiem idealnym - niewyspani rodzice Ci podziękują!

Może spodoba się również…

zapisz się do newslettera

i odbierz 20zł rabatu na pierwsze zakupy*

* rabat nie obejmuje kosztów wysyłki. Minimalna kwota zamówienia min. 100 zł