skiddoü

O nas

born to smile

skiddoü to marka powołana do życia po to, by sprawiać uśmiech – tym małym i tym dużym. Na każdym kroku towarzyszy nam radość z tworzenia rzeczy unikalnych, bezpiecznych i designerskich, a największą nagrodą jest dla nas uśmiech osób, do których trafiają produkty skiddoü. Pragniemy wspierać Was – rodziców w wychowawczych wyzwaniach i towarzyszyć Wam na każdym etapie życia dziecka, byście mogli w pełni skupić się na przeżywaniu wspólnych chwil i czerpaniu radości z dziecięcego uśmiechu.

Ty budujesz więź, my kreujemy możliwości

Marka skiddoü powstała z inspiracji skandynawskim podejściem do rodzicielstwa, które skupia się na równowadze między ochroną tego co naturalne i pierwotne a rozwojem, wolnością, prostotą oraz najwyższych standardach bezpieczeństwa. Łączymy filozofię Północy, skandynawski design i pierwotną troskę o potrzeby i spokój dzieci, koncentrując się na umieszczaniu tej unikalnej esencji w artykułach dziecięcych skiddoü. Nie jesteśmy tu, by uczyć Cię rodzicielstwa. Jesteśmy, by wprowadzać radość w codzienność Twojego dziecka, która jest również Twoją codziennością.

Produkty skiddoü powstają z myślą o bezpieczeństwie, komforcie i prawidłowym rozwoju dziecka, mają na celu wzmacnianie więzi rodzicielskiej i są w pełni skoncentrowane na Waszych potrzebach, a także dawaniu radości. My też jesteśmy rodzicami, dlatego wiemy, czego oczekujesz od artykułów dziecięcych. Szukasz nie tylko designerskich, lecz przede wszystkim bezpiecznych produktów, wykonanych z troską o detale i w pełni dostosowanych do wieku malucha. Projektujemy, nadzorujemy i ulepszamy artykuły skiddoü, by sprawić Wam radość i umożliwić budowanie niezwykłej więzi. Skandynawowie wierzą, że pierwotna, wrodzona bliskość między rodzicem i dzieckiem jest szczególnie ważna podczas pierwszego roku, a piękno życia kryje się w małych radościach, zachwytach i wspólnie spędzanych chwilach. Cuda zdarzają się każdego dnia, począwszy od porannego uśmiechu, poprzez zabawę, aż po spokojny sen – zawsze blisko, zawsze z radością.

nasza misja i wartości

Pragniemy wspierać rodziców w dbaniu o tych, którzy sami o siebie jeszcze nie potrafią. Misją skiddoü jest tworzenie designerskich, ergonomicznych, bezpiecznych i trwałych produktów dających radość, które posłużą na lata – Tobie, Twojemu maluszkowi i kolejnym pokoleniom. W naszym dynamicznie zmieniającym się świecie nie brak wyzwań, dlatego celem skiddoü jest pokonywanie barier innowacyjnych, produkcyjnych i logistycznych. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie ułatwiać Wam codzienność, pomagać wzmacniać więzi w najważniejszym okresie Waszego życia, promować dziecięcy rozwój i wspierać w urządzeniu nowoczesnego mieszkania.

Bezpieczeństwo, kreatywność, radość oraz troska o prawidłowy rozwój dziecka, pozwalająca osiągnąć harmonijny spokój to wartości, którymi kierujemy się jako rodzice i jako producenci. Nasz doświadczony zespół składa się więc nie tylko z ekspertów, lecz przede wszystkim z rodziców – świadomych wyzwań, jakie stawia przed nami codzienność. Dobrze wiemy, czym jest presja społeczeństwa i konieczność pogodzenia życia rodzinnego z zawodowym. Pragniemy dzielić się z Wami naszym doświadczeniem i wspierać na każdym etapie życia dziecka. Z troski o komfort małych i dużych, a także pragnienia dawania radości rodzicom i dzieciom, powstają produkty skiddoü. W końcu kto najlepiej zrozumie potrzeby dzieci i rodziców, jeśli nie inni rodzice?

newsletter

zapisz się do newslettera

i odbierz 20zł rabatu na pierwsze zakupy*

* rabat nie obejmuje kosztów wysyłki. Minimalna kwota zamówienia min. 100 zł