Volvo Karlik

Marka Volvo i skiddou razem w podróży. Bezpieczna i wysokiej jakości podróż. Łatwe przechowywanie kompaktowych produktów dziecięcych w połączeniu z pojemnymi bagażnikami samochodów marki Volvo.

Alma Matter

Holistyczne podejście, bezpłatny dostęp do usług edukacyjnych i okołoporodowych w Wielkopolsce oraz ponad 20-letnie doświadczenie wyróżniają szkołę rodzenia Alma Matter, z którą współpracujemy.

Dolina Charlotty

Miejsce bliskie naturze, pozwalające osiągnąć pełnię harmonii to jedno z naszych ostatnich odkryć. Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was do Doliny Charlotty, którą ze skiddoü połączyła chęć stworzenia okoliczności sprzyjających spędzeniu czasu z rodziną. Czasu, który upływa na zabawach, spacerach i innych aktywnościach na świeżym powietrzu.

Weranda Home

Jeszcze bardziej przyjazne rodzinom otoczenie, niepowtarzalna atmosfera i design to tylko niektóre wartości, jakie połączyły skiddoü z Weranda Home. Jeździki, łóżeczka i inne akcesoria dziecięce od dziś umilą każdy rodzinny pobyt.

Świadoma Mama

Chęć wspierania przyszłych i obecnych rodziców połączyła Świadomą Mamę i skiddoü. Razem chcemy dostarczać specjalistyczną wiedzę – by odpowiadać na pytania jakie stawia świadome rodzicielstwo.

Jelp – razem od pierwszego prania

Markę produkującą delikatne środki piorące dla dzieci JELP oraz skiddoü połączyła chęć zapewnienia najmłodszym bezpieczeństwa. Wspólnie dbamy, by zarówno dzieci, jak i rodzice mogli czerpać jak najwięcej radości ze wspólnych chwil.

– do każdego zamówienia z sklep.jelp.pl
– kupon rabatowy na produkty skiddoü!

Holiday Park & Resort

Chęć obdarowywania wszystkich uśmiechem połączyła skiddoü oraz Holiday Park & Resort. Pragniemy wspierać rodziny w domu, na co dzień i na wakacjach – by w ich życiu gościło jak najwięcej radości.