fbpx
Powrót do góry
local_shipping

Darmowa dostawa od 199 zł

local_offer

-5% na pierwsze zakupy z kodem: borntosmile

workspace_premium

Gwarancja 2+1

Volvo Karlik

Podróż z Volvo i skiddoü? – zapinamy pasy i w drogę!

Bezpieczeństwo | Wysoka jakość | Skandynawski design| Minimalizm

To najczęściej pierwsze skojarzenia, które pojawiają się, gdy myślimy o samochodach marki Volvo oraz akcesoriach dla dzieci i rodziców skiddoü. Od 2002 roku Firma Karlik reprezentuje markę Volvo jako Autoryzowany Dealer w Wielkopolsce. Działając lokalnie, ale przede wszystkim dążąc do tego, aby podróżowanie było bezpieczne i komfortowe postanowiliśmy współpracować.

Od sierpnia 2022 w dwóch salonach Volvo Firma Karlik w Baranowie ul. Poznańska 30 oraz w Poznaniu przy ul. Torowej 14 można sprawdzić i przetestować jak pojemne są bagażniki Volvo oraz jak wygodne, kompaktowe i łatwe w transporcie są najbardziej niezbędne produkty dziecięce: kosMOSS funkcjonalności, czyli wózek 2 w 1 Moss, niewielkich rozmiarów spacerówka, automatycznie składana w 2 sekundy Espoo+ czy łóżeczko turystyczne Natt, które można złożyć na płasko i wygodnie przewozić w dedykowanej torbie.

Każda wersja podstawowa wyposażenia Volvo posiada nowoczesne systemy, których zadaniem jest ostrzeganie o zagrożeniu i interwencja w razie kryzysowych sytuacji, m.in. układ utrzymania pasa ruchu, system wspomagający unikanie kolizji, ostrzeganie innych użytkowników drogi o gwałtownym hamowaniu, system zabezpieczeń przed skutkami uderzeń bocznych, system zabezpieczeń przed urazami kręgosłupa szyjnego, komunikacja pomiędzy pojazdami – ostrzeganie o śliskiej drodze i światłach awaryjnych, układ informowania o znakach drogowych. Volvo łączy doskonały design, dbałość o szczegóły, najnowszą technologię oraz bezpieczeństwo. Dzięki temu codzienne podróże stają się wygodne i przyjemne.

Gallery slideGallery slideGallery slideGallery slideGallery slideGallery slide

#skiddoüfamily – dołącz do nas na Instagramie insta