skiddoü

dodaj do listy skiddoü
5.0/5
5.0
79 osób kupiło

Potti nocnik

Projektując nocnik Potti pragnęliśmy udostępnić rodzicom oraz ich dzieciom produkt prosty w formie i praktyczny. Stworzyliśmy niewielki produkt o kompaktowych rozmiarach - nie zapomnieliśmy też, by całość gwarantowała dziecku wygodę, a rodzicom ułatwiała sprzątanie.
kompaktowa i lekka konstrukcja
opływowy kształt bez ostrych krawędzi
antypoślizgowe nakładki na spodzie
łatwość czyszczenia dzięki zdejmowanej nakładce

30 dni na darmowy zwrot

59,00 

dodaj do listy skiddoü
79 osób kupiło

30 dni na darmowy zwrot

Potti nocnik
nocniczek dla dzieci Potti

Nauka samodzielności u maluchów wiąże się przede wszystkim z opanowaniem umiejętności korzystania z toalety. Pragnąc ułatwić to zadanie rodzicom, zaprojektowaliśmy prosty, ale funkcjonalny nocnik dla dzieci Potti! Zawsze najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego posiada on antypoślizgową powierzchnię, która pozwoli uniknąć wypadku. Sam materiał jest natomiast bardzo przyjemny w dotyku – nie podrażnia maluszkom skóry.

Nocnik Potti to również bezproblemowe i higieniczne sprzątanie. Zastosowaliśmy w nim wyjątkowe rozwiązanie – wyjmowaną wkładkę, dzięki której sprzątanie nie będzie stanowiło jakiegokolwiek problemu. Prosta forma, niewielkie rozmiary i lekkość to cechy, które docenią zarówno dorośli, jak i ich pociechy. Potti to niezastąpiony towarzysz w drodze do samodzielności!

Potti nocnik

prostota ułatwiająca samodzielność

Nocnik Potti został zaprojektowany z myślę o dzieciach, które rozpoczynają swoją przygodę z samodzielnym korzystaniu z toalety. Funkcjonalność i wygoda z pewnością będzie wspierać pociechy przy stawianiu pierwszych kroków w tej dziedzinie.

lekka i stabilna konstrukcja

Komfort z korzystania dla najmłodszych zapewni przyjemna w dotyku powłoka oraz antypoślizgowe nakładki. Wszystko to z myślą o najmłodszych, rozpoczynających przygodę z opanowywaniem umiejętności korzystania z toalety.

bezproblemowe sprzątanie

Potti został zaprojektowany również z myślą o rodzicach – wyjmowana wkładka zapewni łatwe i szybkie utrzymanie w czystości.

bezpieczeństwo to podstawa

Brak ostrych krawędzi i opływowy kształt – wszystko to by korzystanie z nocnika Potti było bezpieczne i komfotowe!

Może spodoba się również…

zapisz się do newslettera

i odbierz 20zł rabatu na pierwsze zakupy*

* rabat nie obejmuje kosztów wysyłki. Minimalna kwota zamówienia min. 100 zł