skiddoü

dodaj do listy skiddoü
5.0/5
5.0
67 osób kupiło

Pottili nocnik

Celem wielu rodziców jest nauczenie własnego dziecka samodzielności – szczególnie w kwestii korzystania z toalety. Wiedząc o tym, stworzyliśmy nocnik Pottili, dzięki któremu nauka będzie przebiegać w komfortowych warunkach – dla rodzica i dziecka
przyjazny kształt wielorybka
wygodne wysokie oparcie i wkładka dla chłopców
antypoślizgowe nakładki na spodzie
zdejmowana pokrywa oraz wyjmowana wkładka – łatwość w czyszczeniu

30 dni na darmowy zwrot

99,00 

Wyczyść
dodaj do listy skiddoü
67 osób kupiło

30 dni na darmowy zwrot

Pottili nocnik
nocnik dla dziecka Pottili

Doskonale znamy potrzeby rodziców oraz ich dzieci, dlatego stworzyliśmy nocnik Pottili, dzięki któremu nauka samodzielności będzie przebiegać bezproblemowo. Nie zapomnieliśmy też, że nocniczek dla dzieci ma kontakt ze skórą w miejscach, gdzie jest ona najdelikatniejsza, dlatego nie mogło zabraknąć powłoki z przyjemnego w dotyku materiału.

Dla rodziców, a także dzieci najważniejsza jest jednak wygoda. Najmłodsi otrzymują komfortowy nocniczek w kształcie przyjaznego wielorybka, zachęcający do korzystania z niego, wykonany z przyjemnych materiałów, a także wyposażony w oparcie. Dorośli natomiast szereg funkcjonalności, które ułatwią utrzymanie czystości – zamkniętą pokrywę a także wyjmowaną wkładkę, usprawniającą sprzątanie. Nocnik dziecięcy Pottili spełni oczekiwania zarówno dzieci, jak i rodziców!

Pottili nocnik

komfort kluczem do sukcesu

By usprawnić naukę z korzystania z toalety zadbaliśmy o to by nocnik Pottili był nie tylko uroczym wielorybkiem – skupiliśmy się przede wszystkim na komforcie małego użytkownika. Miękka i przyjemna w dotyku powłoka, wygodne siedzisko, wysokie oparcie oraz wkładka dla chłopców zapewnią komfort podczas nauki dziecka.

praktyczność dla rodzica

Przyjazny wygląd, komfort z użytkowania i praktyczność dla rodzica – to wszystko w kompaktowym kształcie i lekkiej konstrukcji nocnika Pottili. W Pottili zastosowaliśmy moduły – m.in. zdejmowaną pokrywę oraz wyjmowaną wkładkę – które zniwelują nieprzyjemne zapach i zagwarantują łatwość w czyszczeniu.

bezpieczny przyjaciel

W rozpoczynaniu pierwszej przygody z korzystaniem z toalety kluczowe jest bezpieczeństwo pociechy. Projektując nocnik Pottili zadbaliśmy o niezawodną stabilność nocnika, opływowe kształty pozbawione ostrych krawędzi, wysokie oparcie oraz antypoślizgowe nakładki – wszystko to by mały użytkownik był bezpieczny.

aż chce się usiąść!

W nauce korzystania z toalety każde wsparcie jest cenne – nasz sprytny pomocnik w kształcie wielorybka zachęci dzieci do bliższego poznania. Jego przyjazny wygląd pomoże stawiać pierwsze kroki w drodze do samodzielności! Aby każdy maluch wybrał swojego pomocnika ma do wyboru 3 kolory: szary, różowy oraz miętowy.

Może spodoba się również…

zapisz się do newslettera

i odbierz 20zł rabatu na pierwsze zakupy*

* rabat nie obejmuje kosztów wysyłki. Minimalna kwota zamówienia min. 100 zł