fbpx
Powrót do góry
local_shipping

Darmowa dostawa od 199 zł

local_offer

-5% na pierwsze zakupy z kodem: borntosmile

workspace_premium

Gwarancja 2+1

Regulamin zwrotów i reklamacji

§1 INFORMACJE OGÓLNE

1. Ze zwrotów może skorzystać wyłącznie Klient sklepu internetowego www.skiddou.com, który dokonał zakupów w sklepie internetowym tj. złożył co najmniej jedno opłacone i zrealizowane (dostarczone) zamówienie przy użyciu logowania do konta użytkownika lub bez rejestracji.

2. Skorzystanie ze zwrotu jest dobrowolne i odpłatne przez Klienta. Klient pokrywa koszt przesyłki zwrotnej.

3. W przypadku zakupu kilku produktów przy złożeniu jednego zamówienia, zwrot przysługuje na dowolną liczbę produktów z danego zamówienia (wszystkich lub części z nich) w ramach ustalonego przez Sprzedawcę 14 dniowego terminu na zwrot produktów.

4. Korzystając z opcji “Zwroty” dostępną opcją zwrotu środków Klientowi jest zwrot kwoty na rachunek bankowy Klienta, z którego dokonano zakupu. W przypadku płatności za zamówienie poprzez PayU kwota również zostanie automatycznie zwrócona na konto, z którego zostały opłacone Twoje zakupy. Jeżeli zamówienie zostało opłacone przy odbiorze, należność zostanie zwrócona do 14 dni po uznaniu zwrotu, na podany w formularzu numer konta bankowego.

§2 PROCEDURA

1. W celu skorzystania ze zwrotu należy:

a. wejść w zakładkę na stronie sklepu internetowego “Serwis i zwroty”,

b. przejść do „Formularz zwrotów”.

2. Po wciśnięciu przycisku przekierowującego do „Formularz zwrotów” Klient zostaje przeniesiony do zakładki na stronie, na której powinien uzupełnić formularz zwrotu.

4. Niezależnie od wyboru przewoźnika, zwracane produkty powinny być bezpiecznie zapakowane do kartonu (najlepiej oryginalnego w jakim Klient otrzymał przesyłkę). Do przesyłki należy dołączyć fakturę, lub inny dokument sprzedaży.

6. Sprzedawca dokona weryfikacji poprawności zwrotu dokonanej przez Klienta w terminie 7 dni od dnia otrzymania zwrotu.

7. Klient zostanie powiadomiony o uznaniu zwrotu za pomocą wiadomości email wysłanej na adres Klienta wskazany przy składaniu zamówienia lub przypisany do konta Klienta.

8. W przypadku prawidłowego zwrotu, Sprzedawca zwróci Klientowi środki w terminie 14 dni od daty dostarczenia produktów do Sprzedawcy.

§3 REKLAMACJE

1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzania zwrotów, Klienci powinni zgłaszać za pomocą poczty elektronicznej na adres help@skiddou.com nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania powiadomienia w formie wiadomości e-mail o prawidłowym dokonaniu zwrotu.

2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres e-mail, numer zamówienia Klienta oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji.

3. Reklamacje rozpatrywane będą za pomocą poczty elektronicznej w terminie 14 dni od dnia otrzymania reklamacji przez Sprzedawcę.

4. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieprawidłowości w działaniu łącz teleinformatycznych, sieci Internet, serwerów, interfejsów, przeglądarek Klienta oraz poczty elektronicznej Klienta.

§ 4 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin dostępny jest na stronie http://skiddou.com.

2. Skorzystanie ze zwrotów wymaga akceptacji niniejszego Regulaminu

#skiddoüfamily – dołącz do nas na Instagramie insta