darmowa dostawa od 

199zł

10% na pierwsze zakupy z kodem: borntosmile

gwarancja 2+1

Serwis i zwroty
/
Serwis i zwroty

Stworzone przez nas produkty powstają z myślą o bezpieczeństwie, komforcie i prawidłowym rozwoju dziecka. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były trwałe oraz służyły Wam przez lata.

gwarancja

Wraz z zakupem produktów otrzymują Państwo w pakiecie 2-letni okres gwarancji, który umożliwia korzystanie z bezpłatnej naprawy ewentualnej usterki. Z myślą jednak o Państwa komforcie i wygodzie, a także pewności co do jakości naszych produktów, oferujemy możliwość bezpłatnego wydłużenia okresu gwarancji o dodatkowy rok.

 

W celu skorzystania z programu 2+1 należy wypełnić formularz i zarejestrować produkt w ciągu 30 dni od daty zakupu.

To takie proste. Wystarczy, że zarejestrujesz zakupiony produkt zgodnie ze wskazówkami znajdującymi się w formularzu.
Brawo! Właśnie dołączyłeś do programu 2+1.

Uśmiechnij się – to kolejny powód do radości! Dziękujemy, że możemy Was wspierać przez najbliższe 3 lata.

Program 2+1 nie dotyczy akcesoriów tzn. : zabawek, pilotów oraz produktów posiadających napęd elektryczny. W przypadku akcesoriów okres gwarancji wynosi 6 miesięcy, natomiast dla produktów z napędem elektrycznym – 2 lata. Pozostałe warunki gwarancji pozostają bez zmian.
zwrot

Nasz produkt nie spełnił Waszych oczekiwań? A może nie spodobał się Twojemu dziecku? Bez obaw – przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w czasie 14 dni od momentu otrzymania zamówienia.

Nadaj zwrot dowolnie wybranym przez Ciebie przewoźnikiem a po uzyskaniu numeru przewozowego- dodaj go do formularza zwrotu.

Prosimy o zwrot produktu na podany poniżej adres w stanie niezmienionym do tego w jakim został dostarczony. Prosimy o bezpieczne pakowanie produktu – za uszkodzenia produktu w przesyłce zwrotnej odpowiada klient. Przesyłki “za pobraniem” nie będą przyjmowane.

Adres:
Skiddou
Komornicka 16
62-051 Wiry
+48 882 363 725

* dokonując zwrotu oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję warunki oraz regulamin zwrotów.

UWAGA – produkt nie może nosić śladów użytkowania! Przed wysyłką należy zabezpieczyć go zgodnie z oryginałem.

**  klient ponosi koszt nadania przesyłki zwrotnej

reklamacja

W trosce o Państwa zadowolenie oraz komfort użytkowania, w przypadku dostawy produktu w stanie innym niż idealny lub usterki produktu w czasie użytkowania, prosimy o realizację zgłoszenia reklamacyjnego. Dołożymy wszelkich starań, aby proces reklamacyjny przebiegł w szybki i pomyślny dla Państwa sposób.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z procesem zgłaszania reklamacji. Prawidłowe wypełnienie zgłoszenia serwisowego pozwoli przyspieszyć obsługę zlecenia.

W celu zgłoszenia reklamacji, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta: help@skiddou.com