skiddoü

dodaj do listy skiddoü

* Czym jest płatność odroczona PayU | Twisto, PayPo

5.0/5
5.0
11 osób kupiło

„skiddoü i Przyjaciele. Leśna Przygoda” – książeczka + audiobook

Przygoda w samym sercu lasu? Brzmi tajemniczo i ekscytująco! Poznajcie nowe przygody naszego bohatera – skiddoü, jego przyjaciela misia Bernta, a także tajemniczego ktosia – sami dowiedzcie się kogo. Sprawdźcie książeczkę oraz audiobook, którego przygotowaliśmy z pomocą naszej ambasadorki – Anny Dereszowskiej.
darmowa wysyłka w 24h

30 dni na darmowy zwrot

59,00 

20% ze sprzedaży audiobooka przekazujemy organizacji SOS Wioski Dziecięce
bajka rozwijająca wyobraźnię
książka plus audiobook
poznajcie leśne obyczaje
audiobook idealny na podróż
dodaj do listy skiddoü
11 osób kupiło
darmowa wysyłka w 24h

30 dni na darmowy zwrot

„skiddoü i Przyjaciele. Leśna Przygoda”

Czas spędzony z najmłodszymi – szczególnie na wspólnej lekturze – jest bardzo cenny. Pomaga w rozwoju wyobraźni, postrzegania świata i poszerza dziecięcą wiedzę. Zanurzcie się w wyjątkowej opowieści „skiddoü i Przyjaciele. Leśna Przygoda”! Naszego bohaterskiego skiddoü oraz jego przyjaciela – misia Bernta – budzą niesforne promienie słońca, przypominając o czekającej na nich przygodzie. Ruszają do lasu, by zobaczyć prawdziwy wschód. Już po chwili docierają do nich dziwne, trudne do zlokalizowania dźwięki. Co to za odgłosy? Kto, a może co za nie odpowiadało? Przekonajcie się sami!

ulubieni bohaterowie

Bohaterami bajki są dobrze znani i lubiani skiddoü, Bernt oraz ktoś jeszcze. Kto? Musicie odkryć sami. Co najważniejsze, wszyscy mogą zagościć w Waszym domu pod postacią maskotek! 

oryginalna książeczka

Szyta książeczka w formacie A4 powstała tak, by każda ze stron – o różnej wielkości – ukrywała inną tajemnicę. To sposób na aktywizację malucha podczas czytania i przeglądania bajki. 

nowe doświadczenie

W zestawie, poza książeczką, otrzymacie wyjątkowego audiobooka, którego stworzyć pomogła Anna Dereszowska. Usłyszcie Waszych ulubionych bohaterów oraz dźwięki tajemniczego lasu. 

przekazujemy radość

Nasze książeczki to nie tylko radość dla Waszych dzieci, to także ogromna pomoc dla potrzebujących. 20% zysku z każdego sprzedanego audiobooka trafi na konto stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. 

Może spodoba się również…

zapisz się do newslettera

i odbierz 20zł rabatu na pierwsze zakupy*

* rabat nie obejmuje kosztów wysyłki. Minimalna kwota zamówienia min. 100 zł