darmowa dostawa od 

199zł

10% na pierwsze zakupy z kodem: borntosmile

gwarancja 2+1

dodaj do listy skiddoü
nowy
16 osób kupiło

*dowiedz się czym jest płatność odroczona PayU | Twisto, PayPo

0.0/5
0.0

„skiddoü i Przyjaciele. Leśna Przygoda” – książeczka

Wyjątkowa przygoda w samym sercu lasu, tajemnice do odkrycia i mnóstwo edukacyjnej treści – przedstawiamy naszą niesamowitą książeczkę „skiddoü i Przyjaciele. Leśna Przygoda”! Sprawdźcie, co przydarzyło się naszemu bohaterskiemu skiddoü, jego przyjacielowi – misiowi Berntowi i … No właśnie, komu jeszcze!
książeczka, która rozwija wyobraźnię
wielopoziomowa budowa – kolejne strony odkrywają nowe tajemnice
uczy o leśnych zwyczajach
wykonana z najlepszych materiałów
bohaterowie, których dobrze znacie

49,00 

dodaj do listy skiddoü
darmowa wysyłka w 24h

*dowiedz się czym jest płatność odroczona PayU | Twisto, PayPo

„skiddoü i Przyjaciele. Leśna Przygoda”

Czas spędzony z najmłodszymi – szczególnie na wspólnej lekturze – jest bardzo cenny. Pomaga w rozwoju wyobraźni, postrzegania świata i poszerza dziecięcą wiedzę. Zanurzcie się w wyjątkowej opowieści „skiddoü i Przyjaciele. Leśna Przygoda”! Naszego bohaterskiego skiddoü oraz jego przyjaciela – misia Bernta – budzą niesforne promienie słońca, przypominając o czekającej na nich przygodzie. Ruszają do lasu, by zobaczyć prawdziwy wschód. Już po chwili docierają do nich dziwne, trudne do zlokalizowania dźwięki. Co to za odgłosy? Kto, a może co za nie odpowiadało? Przekonajcie się sami!

znani bohaterowie

Nasza bajka opowiada o przygodach skiddoü, Bernta i… Sprawdźcie sami, kogo jeszcze! To znani bohaterowie, którzy mogą zagościć w Waszych domach również pod postacią maskotek.

wysoka jakość

Szyta książeczka w formacie A4 wykonana została z wysokiej klasy materiałów – będzie służyć Wam bardzo długo, wykazując się odpornością na dziecięce pomysły.

odkrywajcie tajemnice

Książka została wykonana tak, by każda ze stron – które odznaczają się różnymi wielkościami – odkrywała inną tajemnicę. Takie wykonanie aktywizuje dziecko i zachęca do samodzielnych poszukiwań.

wspólna lektura rozwija

Spędzając kilka chwil nad wspólną lekturą „skiddoü i Przyjaciele. Leśna Przygoda” m.in. zbudujecie wyjątkową więź, wesprzecie rozwój dziecięcej wyobraźni i wzbogacicie język. Warto czytać!

opinie

0.0/5
0.0
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}