skiddoü

dodaj do listy skiddoü
5.0/5
5.0
33 osób kupiło

skiddoü

Maskotka dla dzieci skiddoü to wyjątkowy pluszak – nasz imiennik, bohater marki, który został stworzony, by dawać najmłodszym uśmiech. Wykorzystaliśmy najlepsze materiały, zainspirowaliśmy się skandynawską stylistyką i tak powstał niezastąpiony towarzysz codziennych zabaw i strażnik spokojnego snu. Docenią go zarówno dzieci, jak i rodzice!
spełnia normy bezpieczeństwa EN71-1/2/3
uniwersalna kolorystyka – maskotka idealna dla dziewczynki i chłopca
miękki i bezpieczny dla dziecka materiał
zabawka łączy różne faktury materiałów, aby pobudzić rozwój sensoryczny dziecka

30 dni na darmowy zwrot

59,00 

dodaj do listy skiddoü
33 osób kupiło

30 dni na darmowy zwrot

skiddoü
bohaterski skiddoü

skiddoü powstał z miękkich, miłych materiałów, które zostały dobrane tak, by gwarantować maksimum bezpieczeństwa delikatnej, niemowlęcej skórze. Przyjacielski pluszak, bohater naszej marki będzie towarzyszył Twojemu dziecku w codziennych przygodach już od 1. dnia życia! Szczególnie że obecne na łapkach rzepy pozwolą go zawiesić w łóżeczku, wózku i innych miejscach.

skiddoü

skiddoü to również doskonała maskotka dla niemowląt!

Dzięki zastosowaniu bezpiecznych materiałów może towarzyszyć Twojemu dziecku już od pierwszych dni po urodzeniu.

modny łoś

W zestawie wraz z nieustraszonym łosiem skiddoü otrzymacie dodatkowe spodnie – jedne pluszowe, a drugie ze sztruksu, który zapewni sensoryczne doznania!

zostańmy przyjaciółmi

Pluszowa maskotka to także największy, a często pierwszy przyjaciel każdego dziecka. Uczy malucha empatii, nawiązywania przyjacielskich więzi, a także uspokaja i wycisza, kiedy jest to konieczne.

pomysł na prezent?

Pluszowy łoś skiddoü został zapakowany w pudełko, które pozwala podarować maskotkę w prezencie komuś bliskiemu – na baby shower, urodziny lub w związku z inną okazję. Na małych odkrywców czeka też dodatkowa niespodzianka – kolorowanka pobudzająca wyobraźnię i kreatywność.

Może spodoba się również…

zapisz się do newslettera

i odbierz 20zł rabatu na pierwsze zakupy*

* rabat nie obejmuje kosztów wysyłki. Minimalna kwota zamówienia min. 100 zł