fbpx
Powrót do góry
local_shipping

Darmowa dostawa od 199 zł

local_offer

-5% na pierwsze zakupy z kodem: borntosmile

workspace_premium

Gwarancja 2+1

Czy warto kupić używany wózek dziecięcy?

Kupując używany wózek dziecięcy, możesz sporo zaoszczędzić, a przy tym zdobyć w pełni funkcjonalny produkt. Czym się kierować przy zakupach i co warto wiedzieć o zakupach przez outlet? Jeśli zastanawiasz się, czy warto kupić używany wózek, podpowiadamy, na co warto zwrócić szczególną uwagę.

Zakupy przez outlet – czyli czy warto kupić używany wózek dziecięcy?

Wózek dziecięcy to jeden z największych wydatków, jaki ponoszą rodzice. Nic więc dziwnego, że wiele osób poszukuje oszczędności, sprawdzając promocje oraz outlety. Szczególnie ta druga opcja cieszy się w ostatnich latach rosnącą popularnością. Dlaczego? Bo to tańsze i bardziej ekologiczne rozwiązanie!

1.      Niska cena wózka używanego

Pierwszym i najważniejszym powodem, dla którego warto kupić używany wózek dla dziecka jest cena. Można zdobyć model z górnej półki, płacąc znacznie mniej niż w przypadku jego nowego odpowiednika. Outlet jest doskonałym pomysłem dla rodziców, którzy nie mają możliwości wydania dużej kwoty na wózek dla dziecka. Sprawdzi się także u osób, które upatrzyły sobie kosztowny model, który w normalnej cenie jest poza ich zasięgiem. Outlet pozwala zdobyć wymarzony produkt bez nadwyrężenia domowego budżetu.

Warto tutaj wspomnieć, że używane wózki dziecięce to wciąż te same produkty, tyle że nie mogą być sprzedawane w normalnej cenie. Powód tego może być trywialny (np. ryska na ramie) i w żaden sposób nie wpływać na funkcjonalność i bezpieczeństwo produktu. Używany wózek sprawdzonej marki to wciąż wózek tej samej marki, czyli w taki sam sposób został wyprodukowany i przeszedł te same testy. Posiada taką samą solidną konstrukcję, wytrzymałe koła i wysokiej jakości materiały, a więc bez problemów będzie służył przez kolejne lata

2.      Używane wózki dziecięce to krok w stronę ochrony środowiska

Wiele czołowych marek wprowadza własne outlety, gdyż jest to rozwiązanie korzystne nie tylko dla rodziców, ale także samych producentów. Sprzedając używane wózki dziecięce, unikają kosztów ich przechowywania. To z kolei ogranicza zużycie energii potrzebnej do oświetlania, wentylowania czy zasilania magazynów. Zmniejsza się więc ich ślad węglowy, a tym samy poprawia się jakość powietrza w atmosferze.

Outlet wózków dziecięcych ogranicza również poziom marnotrawstwa i niekontrolowanego konsumpcjonizmu. Produkty mogą służyć dzieciom i rodzicom przez wiele lat, zamiast podlegać utylizacji tylko dlatego, że zostały odesłane do producenta, bo były nietrafionym prezentem od krewnych. U kogoś innego mogą sprawdzić się doskonale!

W skiddoü udostępniamy klientom używane wózki dziecięce, które do nas wróciły, a które wciąż są nowym, nadającym się do użytku produktem. Dajemy im szasnę na spełnienie swoich funkcji i zaopiekowanie się maluchem, którego rodzice cenią sobie ekologię i nie przeszkadza im to, że wózek był wcześniej wyjęty z opakowania przez kogoś innego.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie używanego wózka dziecięcego?

Przede wszystkim zacznij od wybrania modelu, który cię interesuje. Najlepiej sprawdzić dostępne na stronie nowe wózki dziecięce, porównać ich specyfikację, przejechać się do sklepu stacjonarnego i wypróbować je, przymierzyć do siebie i do dziecka. Ważne jest, aby wiedzieć, jak wygląda wózek w stanie idealnym. Gdy wybierasz nasz produkt, jego używaną wersję możesz znaleźć na outlecie na naszej stronie internetowej lub na naszym koncie na Allegro.

Pamiętaj, że bezpieczniej jest kupować używane wózki dla dziecka od producenta, niż prywatnego sprzedawcy, gdyż w takim przypadku możesz go potem zwrócić, jeśli nie będzie zgodny z opisem.

Jakie są ceny używanych wózków dziecięcych?

W naszym outlecie obniżamy ceny indywidualnie do stanu produktu oraz historii, jaka za nim idzie. Najczęstszym powodem zniżki jest to, że został on już po prostu rozpakowany. Klient rozmyślił się i odesłał go do nas, ale po sprawdzeniu produktu, ewentualnej wymianie poszczególnych części, okazuje się w pełni sprawny, czysty i nieuszkodzony.

W takich przypadkach wystawiamy go na outlet ze zniżką nawet do 30% względem jego nowego, czyli nigdy wcześniej nie wypakowywanego odpowiednika.

Używane wózki dziecięce w outlecie skiddoü!

W outlecie udostępniamy wyłącznie nowe produkty, czyli takie, które nie są w żadne sposób uszkodzone i mogą być bezpiecznie używane przez dzieci. Mogą mieć inny karton niż przynależny mu tuż po produkcji albo w jakiś sposób uszkodzone opakowanie (np. porysowane czy naderwane). Często powodem obniżenia ceny jest to, że wysłaliśmy do kogoś produkt, ale ta osoba rozmyśliła się, bo woli jednak inny kolor, więc odesłała go do nas. W takim przypadku na opakowaniu mogą znajdować się nalepki pocztowe. 

Wszelkie mankamenty dotyczą więc wyłącznie opakowania, zaś same produkty są nieuszkodzone. Nie mają przetartych kół, wygiętych ram czy poplamionych materiałów. Jeśli więc nie przeszkadza ci nieidealny karton, skorzystaj z naszego outletu. Znajdziesz na nim używane wózki dziecięce z obniżką do 35%!

Uwaga! Produkty outletowe nie podlegają gwarancji, ale można ja zwrócić i reklamować.    

#skiddoüfamily – dołącz do nas na Instagramie insta