darmowa dostawa od 

199zł

10% na pierwsze zakupy z kodem: borntosmile

gwarancja 2+1

dodaj do listy skiddoü
0.0/5
28 osób kupiło

Bon podarunkowy

Najlepszy prezent dla najbliższej osoby – idealny na baby shower, chrzest, 1. urodziny, z okazji narodzin maluszka, a nawet bez żadnego wyjątkowego powodu – po prostu, by sprawić uśmiech. Bon dostarczamy w formie elektronicznej, dzięki czemu otrzymasz go od razu po zakupie!
idealny jako podarunek
gwarancja trafionego prezentu
w formie elektronicznej
darmowa wysyłka w 24h

100,00 

Wyczyść
dodaj do listy skiddoü
28 osób kupiło
darmowa wysyłka w 24h
Bon podarunkowy

Święta bożonarodzeniowe i wielkanocne, urodziny, imieniny, czy rocznice to momenty, które spędzamy w gronie rodziny i przyjaciół. Ten czas to doskonała okazja do obdarowania bliskiej nam osoby czymś naprawdę wyjątkowym. Co jednak w sytuacji, gdy nie mamy pomysłu na prezent?
Znaleźliśmy na to rozwiązanie idealne - bon podarunkowy, czyli prezent szyty na miarę!

Wystarczy, że wybierzesz jeden z naszych bonów o wartości 100zł, 250zł lub 500zł i przekażesz go osobie, która jest dla Ciebie bliska. Dzięki temu, że jest on ważny przez 2 lata od daty zakupu, pozwolisz osobie obdarowanej na zrealizowanie wymarzonego prezentu w dogodnym dla niej okresie czasu. Dzięki szerokiej ofercie sklepu skiddou każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Bon podarunkowy wraz z indywidualnym kodem otrzymasz chwilę po zakupie mailem. Wystarczy go wydrukować, uzupełnić kod uprawniający do zniżki i przekazać go dalej.
Dziel się szczęściem razem z marką skiddoü!

Bon podarunkowy