fbpx
Powrót do góry
local_shipping

Darmowa dostawa od 199 zł

local_offer

-5% na pierwsze zakupy z kodem: borntosmile

workspace_premium

Gwarancja 2+1

Jak zapakować prezent dla dziecka?

Poszukiwania prezentu dla dziecka wiążą się z ogromną ekscytacją – szczególnie kiedy jako rodzice wiemy, że przysporzy on wiele radości. Sam zakup to jednak nie koniec! Jeżeli nie chcesz zepsuć niespodzianki, to odpowiednio zapakuj podarunek – najlepiej tak, by do samego końca nie zdradzał, co ukrywa pakunek.

Jak ciekawie zapakować prezent dla dziecka?

Odpowiednie opakowanie prezentu pobudza ciekawość, rozgrzewa wyobraźnie i zmienia moment otwierania paczki w pełną emocji chwilę. Właśnie dlatego warto zadbać o zapakowanie podarunków – budowanie napięcia jest najważniejsze. Warto również pamiętać, że starannie opakowany prezent to sposób okazania szacunku oraz miłości dla drugiej osoby. Jest to więc również sposób na wartościową naukę.

Najważniejszą zasadą podczas pakowania prezentów dla dzieci – szczególnie tych najmłodszych – jest dbanie o bezpieczeństwo. Pakunek nie może zawierać małych elementów! Nie wykorzystuj więc drobnych kwiatków, kuleczek i innych – postaw zamiast tego na grubą kokardę, której rozwiązanie będzie bardzo efektowne. Warto zrezygnować też z ostrych krawędzi. Sprawdź więc przed zapakowaniem produktu, czy na kartonie nie ma żadnych elementów, które mogłyby zranić malucha. W końcu będzie otwierał pakunek w targanym emocjami pośpiechu.

Kreatywne pakowanie prezentów – jak fajnie zapakować prezent dla dziecka

Pakunek może przyjmować przeróżne kształty – np. cukierka, zwierzątka i wiele innych. Wystarczy do zapakowanego kartonu przykleić długie uszka, oczy, nosek i zajączek gotowy. A na Boże Narodzenie? Czerwona czapeczka wycięta z kartonu, broda wykonana z wycinków, oczy, nos, usta i mamy prezent przypominający św. Mikołaja. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by jeden prezent zapakować w drugi jeżeli będzie taka możliwość – zabawki mogą wylądować w dedykowanym koszu, plecaku, a nawet niezawodnej i cieszącej się ogromną popularnością świątecznej skarpecie. Tę ostatnią możecie stworzyć wspólnie z maluchem, podsycając atmosferę oczekiwania na podarunki i spędzając wspólnie chwile pełne radości.

Nasze produkty również pakujemy tak, by móc od razu podarować je komuś bliskiemu – z dowolnej okazji lub bez niej. Mało tego, kreatywne podejście do opakowań, dopełniają dostępne wewnątrz kartonów jeździków – grawitacyjnego Bjørg i klasycznego Berit – kolorowanki. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by pokolorować ilustracje, które znajdują się na kartonikach, w które pakujemy nasze pluszaki. To dodatkowe rozwiązania dla małych odkrywców, którzy zyskają jeszcze więcej powodów do radości – podczas odpakowywania, korzystania z produktu, a także wspólnego kolorowania.

Bo uśmiech jest najważniejszy

Jako rodzice powinniście pamiętać, że w danej chwili ważny jest prezent, ale w przyszłości, to atmosfera, wspomnienia o wspólnych chwilach i ogromna radość z zabawy będą kształtowały dorastającego małego człowieka. Dlatego nawet jeśli nie macie dużo czasu, poświęćcie choć kilka minut na kreatywne opakowanie, by zadbać o atmosferę, podsycić ciekawość i zaoferować maluszkowi radosne święta. Korzystając z naszych pomysłów, pakowanie prezentu dla dziecka nie sprawi Wam problemów, nie zabierze dużo czasu, a dostarczy ogrom uśmiechów całej rodzinie.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

#skiddoüfamily – dołącz do nas na Instagramie insta