fbpx
Powrót do góry
local_shipping

Darmowa dostawa od 199 zł

local_offer

-5% na pierwsze zakupy z kodem: borntosmile

workspace_premium

Gwarancja 2+1

O skiddoü

Born to smile, czyli misja i wartości skiddou

skiddoü to marka powołana do życia po to, by sprawiać radość – dzieciom w wieku 0-6 lat oraz ich rodzicom.

Czerpiemy radość z tworzenia rzeczy unikalnych, rosnących razem z maluchami, bezpiecznych i dobrze zaprojektowanych, które są jednocześnie piękne wizualnie i atrakcyjne cenowo.
A największą nagrodą jest dla nas szczęście rodzin, do których trafiają produkty skiddoü.

Pragniemy towarzyszyć Wam, rodzicom w wychowawczych wyzwaniach i być z Wami na każdym etapie życia dziecka, byście mogli w pełni skupić się na przeżywaniu wspólnych chwil i czerpaniu radości z codzienności.

Wierzymy, że szczęśliwe dzieciństwo pomaga budować lepszy świat!

Misją skiddou jest wspieranie rodziców w dbaniu o tych, którzy sami o siebie jeszcze nie potrafią.

W dynamicznie zmieniającym się świecie nie brak wyzwań, dlatego naszym celem jest pokonywanie barier innowacyjnych, produkcyjnych i logistycznych. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie ułatwiać Wam codzienność, pomagać wzmacniać więzi w najważniejszym okresie Waszego życia, promować dziecięcy rozwój oraz edukować.

Nie jesteśmy jednak po to, by uczyć Cię rodzicielstwa.

Jesteśmy, by wprowadzać radość w codzienność Twojego dziecka, która jest również Twoją codziennością.

 


Ty budujesz więź, my kreujemy możliwości

Marka skiddoü powstała z inspiracji do skandynawskiego podejściem do rodzicielstwa, które skupia się na równowadze między ochroną tego co naturalne i pierwotne a rozwojem, prostotą oraz najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Czerpiemy z filozofii krajów skandynawskich to, co najlepsze – inspirujemy się szwedzkim bezpieczeństwem, pomagamy w osiągnięciu norweskiej, bliskiej naturze harmonii, pragniemy edukować w duchu fińskiego systemu edukacyjnego, a także upiększać Waszą codzienność zgodnie z duńską filozofią hygge.

Skandynawowie wierzą, że pierwotna, wrodzona bliskość między rodzicem i dzieckiem jest szczególnie ważna podczas pierwszego roku, a wg. hygge, piękno życia kryje się w małych radościach, zachwytach i wspólnie spędzanych chwilach.

Duńskie hygge

Chcemy upiększać rodzicielską codzienność podążając za duńską filozofią hygge. Skandynawowie wierzą bowiem, że wg. hygge piękno życia kryje się w małych radościach. Nasze produkty mają za zadanie ułatwiać rodzicielstwo i wpierać Was w jego trudzie.

Norweska natura

Pomagamy świeżo upieczonym rodzicom w osiągnięciu norweskiej, bliskiej naturze harmonii. Stawiamy na produkty, które wpierają naturalny rozwój dzieci już od pierwszych dni ich życia, a ich ponadczasowy design pokochają zarówno dzieci jak i rodzice.

Szwedzkie bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo od samego początku było dla nas nadrzędną wartością marki. Inspirując się szwedzką dbałością o nie, wprowadziliśmy 7-etapowy proces weryfikacji naszych produktów. Wszystko, by do Waszych domów trafiały rozwiązania w rozsądnej cenie przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Fińska edukacja

Pragniemy inspirować i edukować w duchu fińskiego systemu edukacyjnego, szerząc ideę świadomego rodzicielstwa zgodnego z hasłem – świadome rodzicielstwo to szczęśliwe dzieciństwo.

#skiddoüfamily – dołącz do nas na Instagramie insta